Passion or betrayal? 01

17. dubna 2013 v 18:55 | Sisi
Tak byl tu jeden ohlas, že tu "story" mám přidat, tak vám sem dávám 1.část. A pokud se vám to bude líbit a budete to číst (!) tak vám přidám další.... :) Tak tady je ta první část :-)


,,Ahoooooj, vítejte v našem novém bytě" přivítala Elena, když zazvonil Damon s Katherine. ,, Ahoj" Pozdravila Katherine. Damon jen hleděl do stropu a pak řekl: ,, Kde máš Stefana?" ,,Sedí na gauči, jdi za ním. Zatím ukážu Katherine náš byt". Damon přikývl a odešel za Stefanem. ,,Co mu je?" zeptala se Elena. ,,Nevim je takhle nabručenej od včerejška. Od té doby co jsem mu řekla, že se půjdeme podív...at na váš nový dům." Elena váhavě přikývla a podívala se do obýváku. Stefan seděl na gauči a něco povídal. Damon stál u okna a díval se z něj. ,,Pojď Katherine ukážu ti byt." Katherine přikývla a šla.

,,....nechápu jí poslední dobou mě hrozně štve. Furt mluví o tom jak je to tu skvělý.A co je nejhorší je to, že přemýšlí o dětech. Já jí nechápu." rozzuřil se Stefan. ,,Je to holka ve cěku, kdy chce každá holka děti. A když se stala upírkou ta touha po dětech se ještě znásobí." odpověděl mu s klidem Damon. ,, Ale upíři nemývaj děti!" ,, Někteří jo." ,,Ale většinou ne! A já nechci bejt ten některej!" ,,Tak si s ní o tom promluv." ,,Ona mě neposlouchá" odfrkl Stefan. Zvedl se a odešel do kuchyně. Damon od okna neodtrhl. Neveděl kam se dívá, ale ta touha se tam dívat ho nepustila od okna.
,,.... no a tady je naše ložnice." ,, Je úžasná! Taky bych takovou chtěla, ale Damon nechce.Nevím proč. Jako by mu vadilo, že v tý ložnici budu spát i já. V noci v ložnici nespí. Dívá se do noci na televizi a pak u ní usne a spí tam až do rána." stěžuje si Katherine. ,,Mmmmmmm........ to je blbé no...!" řekla Elena a obejmula ji. ,, Asi vím co mu je!" řekla Katherine. ,,Co?'' zeptala se nechápavě Elena. ,,Miluje tebe!" "Jak si na to přišla?'' ,, Od té doby co sis vybrala Stefana je nabručenej a se Stefanem se baví minimálně a s tebou skoro vůbec. A když se jenom zmíním o tobě tak se otočí a jde pryč!'' ,, Katherine! Proč by asi s tebou chodil, když miluje mě?" ,, Protože mě chtěl jen jako náhradu za tebe. A i kdyby se mnou přestal chodit nezměnilo by to nic na tom, že ty chodíš se Stefanem. Rve mi to srdce. Jdu se s ním rozejít." Elena nestihla ani zarágovat a Katherine už byla pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luwasa Luwasa | E-mail | Web | 17. dubna 2013 v 19:00 | Reagovat

Uuuu! Hustý! :-)
Suprově píšeš! Na fb mi pak napiš, jak bude další díl! :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama