Říjen 2012

Aschley Tisdale-Filmografie

23. října 2012 v 21:04 | Sisi

Filmografie

(po kliknutí na obrázek se vám zobrazí více)
Sharpay a její báječné dobrodružství - Sharpay's Fabulous AdventureHellcats - HellcatsTáta za všechny peníze - Picture ThisMuzikál ze střední - High School Musical

Aschley Tisdale-Životopis

23. října 2012 v 20:52 | Sisi

Aschley Tisdale

-herečka
-zpěvačka
-producentka
-textařka

Věk: 27
Narození: 2.7.1985
Znamení: rak
Výška: 160cm

Ashley Tisdale, celým jménem Ashley Michelle Tisdale se narodila 2.7.1985 ve West Deal, New Jersey. Je to úspěšná modelka, herečka a zpěvačka, která se narodila ve znamení raka. Žije ve Spojených státech amerických.

Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva Maddie Fitzpatrick hlavních postav.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role namyšlené a rozmazlené barbie Sharpay Evans v televizním filmu High School Musical ,High School Musical 2,High school musical 3 - Senior Year.Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album Headstrong vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. Její nové album se jmenuje Guitly Pleasure můžeme na něm najít písně Overrated,It´s alright ,It´s ok,acting out, Delete you a mnoho dalších. Ashley má nového přítele který se jmenuje Scot a je to hudební producent, možná že se stane Ashleynim producentem, kdo ví.

Rodiče: Lisa Tisdale a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jeniffer Tisdale.
Nejlepší Přátele:Vanessa Hudgens, Miley Cyrus, Zac Efron a mnoho dalších.


Miley Cyrus-Filmografie

23. října 2012 v 20:39 | Sisi

Filmografie

(po kliknutí na obrázek se vám zobrazí více)
Poslední píseň - The Last SongHannah Montana: Ve filmu - Hannah Montana: The MovieLOL - LOL: Laughting Out LoudSladký život na palubě - The Suite Life on Deck

Miley Cyrus-Životopis

23. října 2012 v 20:35 | Sisi

Miley Cyrus

-herečka
-zpěvačka
-textařka

Věk: 20
Narození: 23.11.1992
Znamení: střelec
Výška: 165cm

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem, na který je Miley velice pyšná a sama si singl složila. Také song Fly on The Wall (Moucha na zdi) má Miley velice ráda.

18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky Bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana: The Movie". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.

Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce), podobně jako Nick Jonas, ovšem ten má cukrovku.

Miley vydala v roce 2009 knihu "Miles to go", která pojednává o jejím životě na základní škole, o vztazích s rodinou, jak se dostala do role Hannah Montany a nejdůležitějších okamžicích jejího života.

V roce 2009 se Miley vydala na světové turné "Wonder tour", kde prezentuje mimo písniček z předchozích alb i písničky z jejího nového alba "Time of our lives"

V roce 2012 natočila další úspěšný film, LOL, kde hraje hlavní postavu, Lolu.


Hilary Duff-Filmografie

23. října 2012 v 20:14 | Sisi

Filmografie

(po kliknutí na obrázek se vám zobrazí více)
Kráska mezi muži - Beauty & the BriefcaseDvanáct do tuctu 2 - Cheaper by the dozen 2Pan Božský - Perfect Man, TheModerní popelka - Cinderella Story, AItalské prázdniny - The Lizzie McGuire MovieKadetka Kelly - Cadet Kelly

Hilary Duff-Životopis

23. října 2012 v 20:04 | Sisi

Hilary Duff

-herečka
-zpěvačka
-módní návrhářka
-textařka
Věk: 25
Narození: 28.9.1987
Znamení: váhy
Výška: 165cm

Hilary Duff od pěti let navštěvovala futtbell a po dvou letech se dostala do známého futtballoveho klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá dedina, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší dedinsku roli roku v dedine menom zapadakov po americky flop. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haylie Duff, která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls (Holky v balíku) ,a ve filmu Lizzie McGuire.

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...

V sobotu 14. srpna 2010 v kalifornské Santa Barbaře se Hilary Duff provdala za svého snoubence Mika Comrieho. Po třech letech života se rozhodli, že učiní svůj vztah oficiálním také před státem.

Jaký má být příští Lay?

23. října 2012 v 19:25 | Sisi
Ahoj, tak nevím jaký má být příští Lay. Tak jsem vybrala dva a vy z nich vyberte ten hezčí ;) Ale nebojte se pokud se nevybere ten co chcete tak bude příště ;) Hlasujte dole v Anketě(v celém článku).

První je s Candice Acolou:
loading

A druhý se Selenou Gomez:
loading


Tak co? Jaký je hezčí? :)

Ikonka

23. října 2012 v 18:27 | Sisi
Taaaaaak.. už mám i ikonku ;) Líbí?? ;) A to díky LadyD z blogu: http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/.... mě se líbí horzně ;)

Náběr AFFS

22. října 2012 v 21:57 | Sisi
By: vd-online.blog.cz

Náběr AFFS

Chceš se spřátelit??? Tak se zapiš ;)

1) Přezdívka
2) Blog
3) Proč se chceš spřátelit?
4) Souhlasíš s pravidly?? (jsou dole)

Pokud se chceš spřátelit musíš dodržovat tyto pravidla:

1) Navštěvovat tento blog, alespon 1xtýdně
2) Nebudeš nadávat!

E-mail

22. října 2012 v 21:49 | Sisi
Už mám E-mail!!!! ;))))) onlinestars@seznam.cz ;) Napišteeeeeeee..... ;)

Vítejte....

22. října 2012 v 21:17 | Sisi
Ahoj, vítám vás na mém novém blogu. Tento blog je zaměřený na různé STARS, jako je například: Hillary Duff, Nina DObrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Vanessa Hudgens, Miley Cyrus.... atd.Blog už mám.. je to tenhle : http://tvdupiridenikytvd.blog.cz/. Pokud máte nějaký dotaz tak napište... do budoucna založím e-mail, facebook atd... Pokud se chcete přidat do Affs tak napište pod tento článek... později udělám náběr do affs. Pokud by jste měli teď zájem o spoluadminku tak určitě napište.
Možná udělám i další blog jako galerii pro tento blog. Pokud by jste chtěli vysloveně nějakou STAR o které sem mám psát tak mi taky určitě napište. Ten blog o kterém jsem vám psala výše je o The vampire diaries.
Pokud se vám nějaký článek zalíbí tak si ho ovšem můžete zkopírovat, lae pouze se zdrojem. Do budoucna budu mít i ikonku,ale ted zatím jen napište adresu blogu. To je na úvod vše. Doufám, že se vám tady bude líbit a že se sem ještě vrátíte ;)
Oddělovače by: vd-online.blog.cz